عطر باکستر کررا – BOXTER CARRERA

BOXTER SMASH

عطر باکستر اسمش

  • مناسب تمامی فصول
  • خانواده بویایی چوبی مرکباتی
  • طراحی شیک، بی نقص و نمادین

BOXTER SMASH 100ml

زنانه / مردانه

مناسب برای فصول

هرم بویایی

نت‌ اولیه

نت ابتدایی: مرکباتی، نت‌های آبی

آکوردها: چوبی، سیتروس، دریایی، آروماتیک، پودری، عنبری، نمکی

5 - 15 دقیقه

نت‌ میانی

نت میانی: نت‌های دریایی

آکوردها: چوبی، سیتروس، دریایی، آروماتیک، پودری، عنبری، نمکی

20 - 60 دقیقه

نت‌ پایانی

نت پایانی: عنبر، چوب صندل، سدر

آکوردها: چوبی، سیتروس، دریایی، آروماتیک، پودری، عنبری، نمکی

6 - 8 ساعت

توضیحات تکمیلی

باکستر اسمش-BOXTER SMASH عطری است که به مانند یک اجرای دقیق موسیقی و یا یک اثر هنری فاخر تمام احساسات مخاطب خود را هدف قرار داده است. عطر باکستر اسمش در یک نظم دقیق از نت‌های بویایی شکوه خود را به رخ شما می‌کشد و ماندگاری خود را به نمایش می‌گذارد.

باکستر اسمش عطری انرژی‌بخش و نشاط‌‌آور است که ترکیب خنکی و شیرینی‌اش یک رایحه‌ی مدرن را خلق کرده است.

ادکلن باکستر اسمش، عطری خنک است که با ترکیب رایحه‌ی پرهیجان و با طراوت مرکبات با نت‌های دریایی رایحه‌ای لذت بخش‌ و شاداب‌‌ برای شما به ارمغان می‌آورد. با گذر زمان رایحه‌ی باکستر اسمش شیرین‌تر می‌شود و فضایی نسبتاً گرم خلق می‌کند. پس از مدتی، با حفظ شادابی پیشین خود، رایحه‌ی تلخ بر‌گرفته از چوب صندل نیز به عطر اضافه می‌شود.

عطر باکستر اسمش در مجموع رایحه‌ای ساده، مدرن کلاسیک و مردانه، مناسب چهار‌فصل برای شما به ارمغان می‌آورد.

آشنایی با رایحه‌های عطر باکستر اسمش

  • نت اولیه: باکستر اسمش در چند دقیقه‌ی اول پس از اسپری کردن بر روی پوست، نت‌های مرکباتی و آبی خود را با هیجان به شما ارائه می‌کند. نت اولیه باکستر اسمش، ترکیبی از روایح پرطراوت مرکباتی با رایحه‌ی آروماتیک دریایی ‌‌است. این عطر یک هارمونی میان هیجان، نشاط و سرزندگی را به گونه‌ای هنرمند­انه برای شما تداعی می‌کند. حسی همانند قدم زدن صبحگاهی در ساحل تجربه می‌کنید.

  • نت میانی: پس از گذشت چند دقیقه، عطر باکستر اسمش در نت­های میانی چیزی جز آرامش و لطافت آب‌های سرد مدیترانه­ای ندارد. نت­های دریایی در میانه راه حس نشاط‌آوری به شما می­دهند. دریایی بودن این عطر، احساسی عجیب و وصف ناشدنی همانند نوازش نسیم مدیترانه­ای بر روی گونه‌‌ را در شما بر‌می‌انگیزد.

  • نت پایه: در پایان، باکستر اسمش رفته‌رفته ما را با رایحه گرم و هیجان انگیز عنبر، چوب صندل و سدر مواجه می‌کند. ادکلن باکستر اسمش فضایی گرم و دلنشین همانند خیره شدن به افق تاریک دریا به هنگام نشستن درکنار آتش را برای شما تداعی می‌کند.

مشخصات ظاهری عطر باکستر اسمش

از همان اولین مواجهه با عطر باکستر اسمش شما متوجه خاص بودن این عطر می‌شوید. مکعب سیاه‌رنگ با لوگوی قرمز‌رنگ حک شده بر روی جعبه، از اولین برخورد حسی چندگانه شامل شیک، قدرتمند و کلاسیک بودن را در شما بر‌می‌انگیزد.

لوگوی حک شده بر روی جعبه نیز همانند سایر المان‌های ظاهری باکستر اسمش، شخصیت این برند را نمایان می‌کند. لوگوی برند باکستر همانند برند پورشه یادآور ویژگی‌هایی چون هیجان، شهامت و خلاقیت است.

از همان اولین برخورد با بطری عطر باکستر اسمش، هم‌نشینی مدرنیته و اصالت این عطر نمایان می‌شود. استفاده از المان چوب در کنار شیشه و فلز بر بستری از رنگ سیاه، شهامت و شخصیت این عطر را نمایان می‌کند.

عطرهای باکستر

عطر باکستر نویر – BOXTER NOIR

عطر باکستر کررا – BOXTER CARRERA